Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masa servita, mic dejun, pranz si cina
- Număr anunț
- DA20069924
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
- Furnizor / câștigător
- TANDOKU SRL (CUI RO4982404)
- Cod CPV
- 55312000-0 · Servicii de restaurant cu ospatari fara restrictii de acces (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 371,52 RON
- Valoare atribuită
- 371,52 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 22:52
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
371,52 RON
din 371,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro