Ofertă acceptată Cumpărare directă

operare registru electronic

Număr anunț
DA20068387
Autoritate contractantă
COMUNA POROINA MARE (CUI 6752770)
Furnizor / câștigător
SPI 2015 CONSULTING (CUI 34900724)
Cod CPV
72312000-5 · Servicii de introducere de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.04.2018 15:31
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 17:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.