Atribuită Cumpărare directă

Piesa bucala cu filtru antibacterian si antiviral spirometru - forma anatomica SPIROLAB IV

Număr anunț
DA36090285
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
35121300-1 · Accesorii de siguranta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.680 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.680 RON