Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare de evenimente culturale 20 iulie 2024

Număr anunț
DA36090307
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
THARMIS MUSIC S.R.L. (CUI 47292556)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
45.000 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.000 RON