Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii in domeniul securitatii si sanatatii in munca (Protectia muncii) si P.S.I (SU)

Număr anunț
DA20035546
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PREJMER (CUI 29496060)
Furnizor / câștigător
DIASAMIS CONSULT SRL (CUI RO27812107)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
11.04.2018 16:08
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.