Atribuită Cumpărare directă

CANAPEA CONSULTATIE - CSS POJORITA

Număr anunț
DA36090596
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.501 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.501 RON