Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Levetiracetam Terapia 500mg x 30cpr film
- Număr anunț
- DA20075416
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475,65 RON
- Valoare atribuită
- 472,50 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.04.2018 11:11
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 11:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
472,50 RON
din 475,65 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 3,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.