Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionarea unui sistem de control acces cu bariera electromecanica
- Număr anunț
- DA20072399
- Autoritate contractantă
- U.M. 0490 (CUI 4283490)
- Furnizor / câștigător
- NEOTRON TRADE SRL (CUI 36103678)
- Cod CPV
- 34928100-9 · Bariere de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.742 RON
- Valoare atribuită
- 6.742 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 09:19
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.742 RON
din 6.742 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro