Atribuită Cumpărare directă

Ciocan rotopercutor Bosch GHB 2-28 F, SDS-Plus, 880W 3.2 j

Număr anunț
DA36091020
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.036,13 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.036,13 RON