Ofertă refuzată Cumpărare directă

servicii cadastru, actualizare imobil in releveu

Număr anunț
DA20051976
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE FORMARE PROFESIONALA A ADULTILOR MEHEDINTI (CUI 23539765)
Furnizor / câștigător
RAPCEA D. CONSTANTIN - BIROU CADASTRU (CUI 29225494)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare finală
12.000 RON
Data publicării
13.04.2018 10:22
Data finalizării
17.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.