Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA DE LEMN PE CADRU METALIC CU 10 RIGLE

Număr anunț
DA20074141
Autoritate contractantă
SC RURAL SALUBRITATE MIRCEA VODA SRL (CUI 31032657)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.580 RON
Valoare atribuită
5.580 RON
Data publicării
17.04.2018 10:27
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.580 RON

din 5.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.