Ofertă refuzată Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE

Număr anunț
DA20069232
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
Furnizor / câștigător
IDEEA STIL GRUP SRL (CUI 17351154)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.619,94 RON
Valoare finală
3.619,94 RON
Data publicării
16.04.2018 16:56
Data finalizării
17.04.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.