Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROSOAPE PLIATE VERZI IN V 200BUC/SET

Număr anunț
DA20056233
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
39514500-3 · Servetele de toaleta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.800 RON
Valoare atribuită
19.800 RON
Data publicării
13.04.2018 13:08
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.800 RON

din 19.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.