Ofertă refuzată Cumpărare directă

BANCA METAL PARC

Număr anunț
DA20039003
Autoritate contractantă
Comuna Gornesti (CUI 4322521)
Furnizor / câștigător
LANDSCAPING ADVANTAGE S.R.L. (CUI 32875969)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.600 RON
Valoare finală
16.900 RON
Data publicării
12.04.2018 10:09
Termen limită
17.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.