Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie camera climatica Rumed
- Număr anunț
- DA20071577
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
- Furnizor / câștigător
- LABSERVICE SRL (CUI RO14607410)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.925 RON
- Valoare atribuită
- 5.925 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 08:51
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.925 RON
din 5.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro