Ofertă refuzată
Cumpărare directă
glet si plasa fibra sticla
- Număr anunț
- DA20055200
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO-SOCIALA BRABOVA (CUI 15956486)
- Furnizor / câștigător
- SEBASTIAN IMPEX S.R.L. (CUI RO18373967)
- Cod CPV
- 44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 189,09 RON
- Valoare finală
- 189,09 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 12:30
- Data finalizării
- 17.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.