Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANUSI EXAMINARE LATEX NEPUDRATE marimi S (3 cut) si M (3 cut)

Număr anunț
DA20073953
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87 RON
Valoare atribuită
87 RON
Data publicării
17.04.2018 10:19
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87 RON

din 87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.