Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament de sudare prin electrofuziune
- Număr anunț
- DA20043944
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGUS (CUI 16436600)
- Furnizor / câștigător
- LEADER ECO SRL (CUI RO11769507)
- Cod CPV
- 42662000-4 · Echipament de sudare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.758,20 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 13:27
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 17.758,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro