Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de regularizare
- Număr anunț
- DA20028546
- Autoritate contractantă
- COMUNA MARTINESTI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521362)
- Furnizor / câștigător
- STOICA RADU DANIEL PFA (CUI 29315481)
- Cod CPV
- 45246000-3 · Lucrari de regularizare a cursurilor de apa si a viiturilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 11.04.2018 09:16
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro