Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marcaje rutiere longitudinale si tranversale

Număr anunț
DA20063264
Autoritate contractantă
ORASUL ALESD (CUI 4348920)
Furnizor / câștigător
DAS TRAFFIC SYSTEM SRL (CUI RO31819200)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.142,50 RON
Valoare atribuită
6.142,50 RON
Data publicării
16.04.2018 10:34
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.142,50 RON

din 6.142,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.