Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie octagam 50mg/ml*100ml si octagam 50mg/ml*50ml
- Număr anunț
- DA20079852
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
- Cod CPV
- 33651500-3 · Imunoseruri si imunoglobuline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 119.059,05 RON
- Valoare atribuită
- 119.059,05 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 13:27
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119.059,05 RON
din 119.059,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro