Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rollei PDF-S 340 - scaner film si print

Număr anunț
DA20069296
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,43 RON
Valoare atribuită
671,43 RON
Data publicării
16.04.2018 17:04
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

671,43 RON

din 671,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.