Atribuită Cumpărare directă

CONTACTOR TESYS GIGA,3P(3NO),AC-3,440V 400A,BOBINA 100..250V

Număr anunț
DA36092167
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI 10929740)
Cod CPV
31681100-4 · Contacte electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.470,60 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.470,60 RON