Atribuită Cumpărare directă

BRANSAMENT ELECTRIC STATIE AUTO SEBESUL DE SUS, STR. VALEA MOASEI, NR.42

Număr anunț
DA36092179
Autoritate contractantă
Comuna Racovita (Primaria Rracovita) (CUI 4241150)
Furnizor / câștigător
ELECTROINSTAL NIC SRL (CUI 35116491)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.999,43 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.999,43 RON