Atribuită Cumpărare directă

CABLU BIPOLAR, CONEXIUNE INSTRUMENT TIP AESCULAP CU 2 LAMELE,CONEXIUNE UNITATE 5/2MM, GN130 AE

Număr anunț
DA36092697
Autoritate contractantă
Institutul National de Neurologie si Boli Neurovasculare (CUI 7548010)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI 11080242)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.545 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.545 RON