Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport aerian Miami-Washington-Miami
- Număr anunț
- DA20068497
- Autoritate contractantă
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
- Furnizor / câștigător
- DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
- Cod CPV
- 60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.567,88 RON
- Valoare atribuită
- 4.567,88 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 15:49
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 16:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.567,88 RON
din 4.567,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro