Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport aerian extern Buc-Almeria-Malaga-Buc

Număr anunț
DA20064232
Autoritate contractantă
Ministerul pentru Românii de Pretutindeni (CUI 36904072)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI RO9482566)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.691,82 RON
Valoare atribuită
7.691,82 RON
Data publicării
16.04.2018 11:06
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.691,82 RON

din 7.691,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.