Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Videoproiector BenQ 3D TH530, 3D, 3200AL, Full HD [9H.JFH77.14E]
- Număr anunț
- DA20061985
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.705,86 RON
- Valoare atribuită
- 4.705,86 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 09:46
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 09:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.705,86 RON
din 4.705,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro