Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie USB Kingston DataTraveler 50, 32GB, USB 3.

Număr anunț
DA20077323
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU STIINTE BIOLOGICE (CUI 3324060)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,15 RON
Valoare atribuită
209,15 RON
Data publicării
17.04.2018 12:09
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,15 RON

din 209,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.