Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de inspectare si verificare constructii

Număr anunț
DA20073681
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
BAU-PROIECT SRL (CUI RO1802622)
Cod CPV
71315400-3 · Servicii de inspectare si verificare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.900 RON
Valoare atribuită
17.900 RON
Data publicării
17.04.2018 10:09
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.900 RON

din 17.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.