Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supraveghere a executiei lucrarilor prin diriginti de santier

Număr anunț
DA20069085
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA NUCARILOR (CUI 4508789)
Furnizor / câștigător
LEGAL M SRL (CUI 18605560)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
16.04.2018 16:36
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 16:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.