Atribuită Cumpărare directă

Bosch - GWS 2200-230 - Polizor unghiular, 2200 W, 230 mm

Număr anunț
DA36093060
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
470,73 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,73 RON