Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII GRADINITA NR.3 DUMBRAVENI

Număr anunț
DA36093526
Autoritate contractantă
GPN NR.3 DUMBRAVA MINUNATA DUMBRAVENI (CUI 18252264)
Furnizor / câștigător
TEHNO-EDIL GEODIN S.R.L. (CUI 40526935)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.327,73 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
09.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.327,73 RON