Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,4% sub estimat

SEMINTE GAZON SPORT 7,5KG

Număr anunț
DA20091921
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01853 CAPU MIDIA (CUI 4617824)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
03111000-2 · Seminte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
256,46 RON
Valoare atribuită
234,90 RON 8,4% sub estimat
Data publicării
18.04.2018 12:01
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234,90 RON

din 256,46 RON estimat 8,4%

Adjudecat la 91,6% din estimat · economie 21,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.