Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII MENTENANTA IT&C, SIST DE ALARMA, INCENDIU SI SUPRAVEGHERE COMUNA SINTANDREI
- Număr anunț
- DA20088284
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
- Furnizor / câștigător
- HELION S.A. (CUI RO26471400)
- Cod CPV
- 50324100-3 · Servicii de intretinere a sistemelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.960,88 RON
- Valoare finală
- 9.770 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 10:16
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.