- Număr anunț
- DA20083609
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA MEDICALA BRAILA (CUI 14248716)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 03222322-6 · Pere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 476,41 RON
- Valoare atribuită
- 476,41 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 16:03
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 14:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
476,41 RON
din 476,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro