Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASIGURARE SERVICE PENTRU IMPRIMANTELE DIN DOTAREA I.T.M. TIMIS

Număr anunț
DA20082064
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA TIMIS (CUI 12321276)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.670 RON
Valoare atribuită
6.670 RON
Data publicării
17.04.2018 15:04
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.670 RON

din 6.670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.