Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 33,3% sub estimat
Cherestea
- Număr anunț
- DA20062836
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
- Furnizor / câștigător
- TOMA BREAZA S.R.L. (CUI RO14182794)
- Cod CPV
- 03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 672 RON 33,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.04.2018 10:19
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672 RON
din 1.008 RON estimat
33,3%
Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 336 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.