Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU DERATIZARE DOMENIU PUBLIC 2500000 MP CU 0.01 /MP

Număr anunț
DA20084934
Autoritate contractantă
Comuna Vultureni (Primaria Vultureni) (CUI 4426298)
Furnizor / câștigător
DDD INSECTO SRL (CUI 34426060)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
18.04.2018 07:58
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.