Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Servicii de curatare a constructiilor
- Număr anunț
- DA20083993
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE GRIGORESCU (CUI 20745663)
- Furnizor / câștigător
- BONN PERSONAL (CUI 39092786)
- Cod CPV
- 90911200-8 · Servicii de curatare a constructiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.200 RON
- Valoare atribuită
- 16.200 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 16:42
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.04.2018 16:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.200 RON
din 16.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro