Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie Ulei motor 5W30 (5L) 15669E -pozitia 11/PAAP/2018

Număr anunț
DA20083345
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI RO10302235)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,54 RON
Valoare atribuită
138,54 RON
Data publicării
17.04.2018 15:50
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,54 RON

din 138,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.