Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Euro L Diesel

Număr anunț
DA20079190
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,GEORGE BARITIU" JUCU DE SUS (CUI 18001343)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.140 RON
Valoare atribuită
13.140 RON
Data publicării
17.04.2018 13:05
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 08:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.140 RON

din 13.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.