Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii strazii prin plombare cu beton asfaltic BA 16

Număr anunț
DA20077552
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
ALPORY DEVELOPMENT SRL-D (CUI 35801958)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
414.000 RON
Valoare atribuită
414.000 RON
Data publicării
17.04.2018 12:16
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

414.000 RON

din 414.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.