Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Astoret 10mg x 28cpr OD (ARIPIPRAZOLUM)
- Număr anunț
- DA20085990
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE MURGENI (CUI 3890655)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399 RON
- Valoare atribuită
- 399 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 08:59
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
399 RON
din 399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro