Atribuită
Cumpărare directă
ASIGURARE VIATA GRUP NOMINAL 37 PERSOANE - POMPIERI - SPATII DE INVATAMANT - REF. 5809/04.07.2024
- Număr anunț
- DA36094419
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 11.541,04 RON
- Data publicării
- 09.07.2024 14:27
- Data finalizării
- 09.07.2024 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.