Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Screening Influenza Aviara (cofinantate în baza Deciziei C. E. nr. 870 / 2011)
- Număr anunț
- DA20091090
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Botosani (CUI 3860328)
- Furnizor / câștigător
- EUROVET LAB SRL (CUI 26459830)
- Cod CPV
- 33651510-6 · Antiseruri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76.885 RON
- Valoare atribuită
- 76.885 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 11:35
- Termen limită
- 23.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76.885 RON
din 76.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro