Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piept pui dezosat fara piele romanesc

Număr anunț
DA20088325
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.30 "PINOCHIO" GALATI (CUI 24937351)
Furnizor / câștigător
DULCISIMO LIF SRL (CUI RO31486777)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
550,50 RON
Valoare atribuită
550,50 RON
Data publicării
18.04.2018 10:17
Termen limită
23.04.2018 17:00
Data finalizării
18.04.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

550,50 RON

din 550,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.