Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PULPA PORC ,MANZAT FARA OS, SALAM DE VARA
- Număr anunț
- DA20079307
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SATU MARE (CUI 4686468)
- Furnizor / câștigător
- ZOLIHUSI & ADAM SRL (CUI RO15698220)
- Cod CPV
- 15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 353,12 RON
- Valoare atribuită
- 353,12 RON
- Data publicării
- 17.04.2018 13:08
- Termen limită
- 22.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.04.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
353,12 RON
din 353,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro