Ofertă acceptată Cumpărare directă

pulpe pui inferioare

Număr anunț
DA20077961
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.4 SLATINA (CUI 33873117)
Furnizor / câștigător
COMAGRIMEX SA (CUI RO1517189)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.722,50 RON
Valoare atribuită
1.722,50 RON
Data publicării
17.04.2018 12:27
Termen limită
22.04.2018 17:00
Data finalizării
17.04.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.722,50 RON

din 1.722,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.