Ofertă refuzată Cumpărare directă

PESTE SI PREPARATE DIN PESTE

Număr anunț
DA20055587
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15200000-0 · Peste preparat si conserve de peste (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
962,14 RON
Valoare finală
962,14 RON
Data publicării
13.04.2018 12:44
Data finalizării
18.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.